Jesteśmy małą rodzinną firmą, działającą na terenie wokół miasta Łodzi. Naszą specjalnością jest projektowanie średniej wielkości terenów zielonych takich jak ogrody przydomowe, ogródki działkowe, otoczenie hoteli, zajazdów czy też restauracji oraz elementów małej architektury na przykład altan, warzywników, szklarni, kuchni letnich itp. 

Wykonujemy także projekty rewitalizacyjne podwórek w centrum miasta, tzw "Zielone Podwórka" wraz z kompleksowym wykonaniem przez doświadczoną firmę.

Realizujemy projekty oraz wykonanie miejsc zielonych dla szkół w ramach programów "Radosna Szkoła" oraz " Ogródki Edukacyjne dla Szkół i Przedszkoli" (wsparcie Unijne).  Pomagamy w wypełnianiu wniosków.


Projektujemy również w nietypowy sposób elementy uzupełniające:
podjazdy, alejki i ścieżki wykonane z kostki lub kamienia.

 

W ramach naszych projektów zajmujemy się również koordynacją i nadzorem projektowym nad realizacjami.   Współpracujemy ze sprawdzoną grupą wykonawców, wśród których są: ogrodnicy,  kostkarzę,  specjaliści od nawodnień a także renomowane szkółki roślin i dostawcy kamienia.  W dziale "Realizacje" możecie Państwo zapoznać się z ogrodami, które zostały wykonane na bazie naszych projektów przez współpracujące z nami firmy.

 

Inwestycja w ogród podnosi wartość domu i jest źródłem radości życia czerpanej z pięknego otoczenia.

 Projekt i wykonanie (w trakcie prac)

 

Od zarania dziejów człowiek spędza życie w bliskości natury. Wraz z rozwojem architektury, nie tylko tej spełniającej funkcje mieszkalne, uzupełniano jej walory estetyczne ogrodami lub parkami tworząc harmoniczną całość. Tam gdzie nie było to możliwe powstawały mikroogrody w postaci zieleńców, rabat czy kwietników. Dziś ogrody spełniają szczególną funkcję - w XXI wieku pracujemy coraz więcej, ale coraz rzadziej mamy szansę odpoczywać na łonie natury. Budujemy domy i chcemy otoczyć je naturą, odpoczywać w jej bliskości w centrach i na obrzeżach miast. Czas i koszty stworzenia ogrodu mogą być znaczne, dlatego nie warto ich tracić na ewentualne błędy.

 

Projekt ogrodu to gwarancja, że Twój ogród będzie wyglądał tak jak sobie wymarzysz.

 

 

Rekomendacje

Kliknij w obrazek i przeczytaj opinie o Nas!

 

Początek strony