O nas

Od najdawniejszych czasów parki i ogrody tworzono z potrzeby otaczania się pięknem, ładem i harmonią. Ogrody stanowią miejsce wypoczynku, inspirację dla artystów, są dumą właścicieli i przedmiotem podziwu dla tych, którzy ulegli ogrodowej magii.”1

Szanowni Państwo!  

Jest mi niezmiernie miło powitać Państwa na mojej stronie internetowej.  Jestem projektantką ze stażem ponad 150 zaprojektowanych i wykonanych przez zaprzyjaźnionych ogrodników ogrodów. 

Ogród – miejsce odpoczynku, spotkań, zabaw, realizacji marzeń czy zwyczajnie letnia część domu nie powinien być rozdzielany z otoczeniem, architekturą czy charakterem i upodobaniami właścicieli. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i nieszablonowo staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta w dziedzinie stworzenia lub udoskonalenia najbliższego otoczenia domu czy pracy. Nasze projekty wykonujemy w bardzo przejrzystej i ciekawej technice trójwymiarowej z użyciem prawdziwych zdjęć roślin. Wirtualny spacer pozwoli każdemu zobaczyć przyszły ogród, nawet przy problemach z wyobraźnią 3D. Z naszym projektem możesz samodzielnie metodą gospodarczą sam zagospodarować ogród lub zlecić prace zaprzyjaźnionemu ogrodnikowi – wszelkie opisy i prezentacja 3D bez trudu na to pozwalają. (patrz zakładka portfolio)

Dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony z naszej pracy minimum w 100%!

Polecamy również odwiedzić nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/sekretnyogrod.lodz

1 Anna Majdecka-Strzeżek przedmowa z „Historii Ogrodów” Longina Majdeckiego PWN 2008